Benevento – Milan: Formacionet zyrtare

Janë publikuar formacionet zyrtare të ndeshjes Milan – Benevento

Milan dhe Benevento kanë publikuar formacionet zyrtare, para takimit të tyre në kuadër të Serie A italiane.

Gennaro Gattuso për herë të parë do të drejtojë Milanin, pas shkarkimit javën e kaluar të trajnerit Vincenzo Montella.

Kjo ndeshje do të zhvillohet në San Siro nga ora 12:30. /Express/