Fury flet pas meçit me Seferin, jep lajmin e madh

Tayson Fury është rikthyer në boks me fitore ndaj boksierit shqiptar Sefer Seferi. Fury ka mposhtur Seferin pas katër raundeve të zhvilluara, shkruan GazetaBlic. Pas...

Dorëzohet Seferi

Sefer Seferi është dorëzuar në raundin e pestë kundër Tayson Furi. Roundi i parë i kësaj ndeshje ishte më shumë për spektakël ku të dy...

Kjo fotografi e Fadil Vokrrit kur ishte i ri po i...

Është zbuluar një fotografi kur legjenda e Kosovës në futboll, Fadil Vokrri, kishte filluar karrierën në klubin lokal, KF Llapi Fotoja është shkrepur në Ulqin,...

Ketu mund ta shikoni ndeshjen Live: Sefer Seferi vs. Tyson Fury

Boksieri shqiptar, Sefer Seferi, ka treguar vetëbesim të madh para duelit ndaj Tyson Furyt. Ai ka folur në një intervistë për Blick para duelit, ku...

S’ndalën aktivitetet zyrtare në ditë zie, rekomandohet një minutë heshtje në...

Presidenti i vendit, Hashim Thaçi, në shenjë nderimi shtetëror dhe qytetar për Fadil Vokrrin, ditën e nesërme e ka shpallur ditë zie në Kosovë. Për...

ANËTARI I PDK-SË NDESHËT KUNDËR SERBIT PËR BAMIRËSI

Anëtari i Partisë Demokratike të Kosovës dhe njëkohësisht boksieri profesionist kampion bote për versionin WBU, Tefik Bajrami, do të ndeshet në një meç humanitar...

Ekipi i madh turk i futbollit dërgon telegram ngushëllimi për vdekjen...

Legjenda e madhe e futbollit kosovar, Fadil Vokrri, vdiq sot në moshën 57 vjeçare. Vokrri vdiq si pasojë e një sulmi në zemër. Për vdekjen e...

Komentuesit serbë fjalë të mëdha për Fadil Vokrrin, e falënderojnë çfarë...

Mediat serbe lajmin për vdekjen e Fadil Vokrrit po e mbajnë në ballinat kryesore të tyre. B92, Telegrafi i Serbisë, Blici serb dhe shumë të...

Goli i Vokrrit kundër Luksemburgut e dërgoi Jugosllavinë në Kampionatin Evropian

Fadil Vokrri në çdo lojë të tijën ngriste të gjithë në këmbë më brohoritjen, VOKRRI, VOKRRI, VOKRRI. Të gjithëve ju kujtohet futbollisti kosovar i viteve...

“Vëllezërit Gjetan dhe Ferit KETA valevisin krenar flamurin shqiptar në...

Ishte një mbrëmje emocionuese shprehën gazetarët e tv gjerman Sat1-rangfigting dhe ata të platformës televizive Telekom të cilët e transmetuan live eventin "Keta's Fight...

/// te rekomanduara

- reklama -