Zaimina rikthen format seksi pas lindjes!

Vetëm pak kohë më parë këngëtarja Zaimina Vasjari ka sjellë në jetë vogëlushen e saj Khloe.
Por duket se Zaimina e ka marrë veten shumë shpejt nga çfarë pritej. Ajo ka publikuar në rrjete sociale disa foto ku shfaqet më seksi dhe elegante se kurrë.

Zaimina i ka risjellë shpejt format e saj trupore dhe një fakt i tillë duket mjaft qartë./Gazeta Express/