“Xhakarta” nuk ka të ndalur, hipnotizon me shikim dhe fustan të shkurt…

U bë e njohur në serialin “O sa mirë”.

Seriali vendor “O sa mirë” ishte ai që e zbuloi talentin dhe bukurinë e Arta Elezaj, e cila tanimë nuk ka të ndalur, shkruan Kosovarja.
Që nga fillimi, aktorja e njohur me emrin “Xhakarta” ka marrë vëmendje të madhe në rrjete sociale dhe jo vetëm, dhe arsyeja është fiziku i saj tërheqës. Bukurinë e saj, aktorja nuk heziton ta ndaj me ndjekësit e saj në Instagram, e cila për pak kohë ka mbledhur mbi 68 mijë adhurues.
Ajo ka postuar një fotografi të re, e cila karakterizohet me flokët e saj kaçurrele, por edhme format e saj trupore, që janë për çdo lavdatë.

Me një bluzë të zezë dhe fustan të shkurt, si dhe një shikim “hipnotizues”, Arta vë në pah linjat e saj.

Gjykojeni vet më mirë. /Kosovarja/