U nda nga gruaja, kështu po e shuan dhimbjen Korab Shaqiri

Korab Shaqiri sot u bë lajm i ditës për ndarjen nga gruaja e tij.

I pyetur për këtë ai nuk ka dashur të komentojë për media, por që la të nënkuptohet se një gjë e tillë është e vërtetë, përcjell ORAvip.

Ai i fshiu të gjitha fotografitë me gruan e tij në rrjetet sociale dhe tani i është përkushtuar i tëri profesionit.

Publikimi i këngës së re shpërqendroi gjithë vëmendjen e tij nga ajo që i ndodhi.

Ai tani po i shikon të gjitha reagimet e fansave të tij për këngën e re dhe i është gëzuar suksesit që mori kënga./ORAvip/