U martua me burrin 50 vjeçar…A e vërejtët këtë detaj në veshjen e martesës së Adelinës…

Adelina Tahiri është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Pos për këngët e saj ajo shquhet edhe për veshjen dhe pamjen atraktive në përgjithësi.

Së fundmi ka qenë e përfolur për fejesën e tij me biznesmenin 50 vjeçar, për të cilën pati reagime të shumta madje edhe të tilla negative.

Të gjitha femrat ëndërrojnë ditën e martesës të veshin fustanin e bardhë, por këtë gjë nuk e bëri Adelina, shkruan ORAinfo.

Ajo në ditën e martesës u shfaq me një veshje ngjyrë të kuqe, në të cilat dukej mjaftë elegante.

Por, me të postuar një fotografi ku shihej komplet veshja, mund të vërenim detajin interesant të saj.

Pantollonat e saj janë deri në fund të këmbës, pra mbulojnë edhe këpucët.

Shikoni vet fotografinë më poshtë…/ORAinfo/

@detka.f ❤️👭👭❤️

Ein Beitrag geteilt von AdelinaTahiri (@adelina_tahiri1) am