Temperatura në maksimum, shqiptarja pozon pa as një rrobë në trup

Iris Shala nuk e ka pasur problem të zhvishet në të kaluarën.Tani, modelja bukuroshe ka ardhur me një set të ri fotografik për revistën e famshme, “Playboy”.

Iris Shala njihet si aktore dhe modele që punon e jeton jashtë vendit, ndërsa është mbesa e aktorit të madh, Abdurrahman Shala.

Bukuroshja shqiptare njihet si aktore dhe modele në Austri.