Silva Gunbardhi e Sinan Hoxha me bashkëpunim, klipi në Australi

Silva Gunbardhi e Sinan Hoxha pritet të sjellin një projekt të përbashkët.
Kështu të paktën ka lënë të kuptohet një fotografi e postuar nga këngëtarja në llogarinë Instagram, shkruan Indeksonline. Derisa këngëtarja shfaqet në një makinë luksoze, Sinani është jashtë saj. Kjo mund të jetë një imazh i shkëputur nga klipi i tyre. Ndërsa vendodhja e realizimit të kësaj fotografie pasqyron të jetë në Templestowe, Victoria të Australisë.

Ndryshe ky është bashkëpunimi i tyre i parë, e bashkë me ta në këtë rrugëtim janë edhe partnerët e tyre, bashkëshortja e Sinanit, Andrra dhe Dafi, bashkëshorti i Silvës.