Safetja e motrave Mustafa del për shëtitje me burrë, por vëmendje marrin vajzat e saja

Motrat Mustafa shquhet si artistet më të mira të trojeve shqiptare, shkruan ORAinfo.

Ato i dëgjojnë pa dallim moshe, pasi që me zërin e tyre unik kanë grumbulluar një numër shumë të madh të fansave.

Motrat Mustafa janë më të kërkuarat në vend dhe në diaspor si për koncerte ashtu edhe për ahengje familjare.
Në rrjetin social janë shumë aktive dhe publikojnë imazhe të ndryshme.

E të fundit postim e ka bërë Safetja ku shfaqet më bashkëshortin dhe dy vajzat e saja./ORAinfo/