Ronela Hajati publikon imazhet provokuese me modelin në klip

Ronela Hajati pritet që gjatë kësaj ditë të publikoj projektin e saj të ri që titullohet “Maje men”.

Këtë e ka bërë të ditur përmes një postimi në llogarinë e saj në “Instagram”, transmeton Indeksonline.

Ajo ka publikuar një imazh ku shihet e përqafuar me modelin në klip, i cili është një djalosh muskuloz dhe i bukur.


Ndryshe, për më shumë risi dhe skena tjera presim ta shohim klipin./Indeksonline/