‘Rebelohet’ keq Mihrije Braha…Fotografia e saj e fundit tregon gjithçka…

Mihrije Braha është ndër këngëtaret më të dashura për publikun tonë, shkruan ORAinfo.

Edhe përkundër faktit se ka shumë vite karriere në skenë, ajo vazhdon të duket si një vajzë e re.

E duke qenë se duket e tillë, ajo gjithmonë shfaqet me veshje të bukura dhe atraktive.

Mihrija është mjaftë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ajo ka bërë një postim në të cilën shihet se me një pozë provokative, në stilin e rebeluar…/ORAinfo/