Publikohet projekti “Puthem” nga Meda

“Stres” quhet kënga e re që Meda e lansoi sonte.

Por, përpos këtij projekti, ai sapo lansoi edhe këngën “Puthem”, shkruan lajmi.net

Kjo këngë u shkrua nga Ghulo me muzikë të Arian Kastratit, duke sjell ritëm në stinën e dimrit.

“Puthem” dhe “Stres” janë të dyja këngët të cilat i paraprijnë festave të fundvitit.