Pse se fton Shefqet Krasniqin? Shpetim Desku jep pergjigjjen me ne fund

Udhëheqësi i emsionit Kosovë Show Shpetim Desku ka reaguar në nje status të postuar në rrjetin social Facebook, shkruan Prishtina.news

Kerkesa të shumta që i ftuar në emisionet e radhes të jete Hoxha Shefqet Krasniqi, ai ka treguar për here të parë pse ai nuk është ardhur ende në emision.

“Ju theme qe une Shpetim Desku e kame ftuar dy here per te qene ne studio por Ai nuk ka pasur mundesi dhe i ka pasur disa kerkesa”/prishtina.news