Provokon rëndë, Xhesika do t’iu lë gojëhapur me fustanin e saj

Seriali “O sa mirë” për një kohë të shkurtër u bë seriali vendor më i shikuar dhe më i pëlqyer për publikun tonë.

Personazhe të ndryshme përmbante ky serial, ku secili prej tyre fitoi publikun apo adhuruesit e vet, shkruan ORAvip.

Por, aktorja që u bë më e dashura për ta, ishte edhe Arta Nitaj e njohur për rolin e saj si Xhesika e cila është një femër shumë atraktive.

E se është e tillë e ka dëshmuar edhe sonte me fotografinë e fundit të postuar./ORAvip/