Pas lajmit të “shtatzënisë”, reja e Sali Berishës tani “martohet”

Blogerja Armina Mevlani ka publikuar në Instagram një foto në të cilën ka treguar dy duar të veten dhe të një shoqes së saj.

Ato kanë blerë të dyja të njëjtën unazë dhe krahas kësaj foto ajo ka shkruar: “Sapo u martova”,-përfundon Armina.

Vetëm pak ditë më parë në rrjete sociale qarkulloi një lajm ku mendohej se Armina ishte shtatzënë, lajm të cilin ajo e mohoi./Gazeta Express/