Nusja e Medës publikon foto me djalin, por vëmendja tek grimi i saj i tepërt e i dështuar…

Lulja është nusja e këngëtarit të njohur Mehdin Pergjegjaj i njohur si Meda, shkruan ORAinfo.

Tashmë edhe ajo është shumë e njohur dhe e dashur për publikun.

Lulja është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshme.

Sot ajo ka publikuar një fotografi në të cilën shihet së bashku me djalin e saj, por që vërehet se ka bërë grim të tepruar.

Shikojeni vet fotografinë më poshtë…/ORAinfo/

❤️

Ein Beitrag geteilt von Lule (@luljeta_pergjeqaj) am