Nuk do t’iu besoni syve, kështu dukej Learta para se të bëhej nusja e Shyhretes

Learta Jakupi tashmë është ndër nuset më të komentuara në shtypin rozë.

Ajo u bë fytyrë publike që nga martesa e saj me djalin e Shyhretes, Kushtrimin ku edhe vazhdoi të komentohej për çdo lëvizje të saj.

Learta është mjaft aktive edhe në rrjetet sociale, e cila nuk ngurron të publikojë imazhe nga më të ndryshmet.

Edhe pse tani duket tejet e bukur dhe elegante, mirëpo nëse kthehemi mbrapa shikojmë imazhet e saj të dikurshme ajo duket krejtësisht ndryshe ngase jemi mësuar.

Do befasoheni kur do shihni pamjet e tilla, e padyshim që nga ajo kohë deri më tani ka bërë një ndryshim drastik.