Nuk do ta besoni po ja sa shumë është plakur Meda

Meda shumë i ri doli në skenë për t’u bërë këngëtari më i popullarizuar i skenës.

Ai këtë famë e shfrytëzoi maksimalisht për të rritur buxhetin e tij familjar nga mbrëmjet dhe ahengjet tjera ku ai merr pjesë, përcjell ORAinfo.

Meda ka krijuar familjen e tij dhe është baba i disa fëmijëve, e po ashtu ai e ka dëshmuar shumë herë se është një bashkëshort i mirë.

Pas gjithë këtyre viteteve në skenë, Medës tani kanë filluar t’i shihen rrudhat në fytyrë. Kjo fotografi e dëshmon më së miri shenjat që kanë lënë vitet në pamjen e Medës./ORAinfo/