Një zonjë e vërtetë, kjo është gruaja e ‘Axhës Avni’

Adem Mikullovci ka një jetë të tërë që ia kushtoi teatrit me role e projekte të ndryshme. Por pavarësisht kësaj, aktori njihet në publik me rolin tij të ‘Axhës Avni’ te seriali i shumëshikuar, ‘Kafeneja Jonë’.

Aktori së fundi i ka hyrë edhe politikës, por në kujtesën e publikut do të mbetet gjithmonë aktori i tyre i preferuar, përcjell ORAinfo.

Ademi nuk është i mësuar me rrjetet sociale, prandaj edhe publiku nuk janë të informuar shumë për jetën familjare të tij.

Por gruaja e tij nuk mund të mos komentohet në media pasi që është bashkëshortja e aktorit të famshëm.

Ajo është një zonjë e vërtetë, dhe në një moshë të tillë ajo e mirëmban kaq shumë veten e saj.


Për më shumë njihuni me zonjën e ‘Avnisë’ me të cilën kaloi vite të tëra!/ORAinfo/