Më në fund rrëfehet Kallashi, ja si jeton tani pasi ka mbetur pa punë…

Sot në “Xing me Ermalin” janë të ftuar dy kaubojsa: Ish-deputeti Eduart Ndocaj dhe Kallashi e cila disa muaj më parë ka publikuar këngën “Cowboy”.

E pyetur nga moderatori Ermal Mamaqi nëse e ka menduar t’i futet politikës, Kallashi u shpreh se nuk i pëlqen politika dhe as nuk e ka idenë se çfarë pune mund të bënte.

“Tani jam pa punë”, tha Kallashi ndërsa Ermali e pyeti se si jeton tani që është e papunë.“Kam punuar më herët dhe kam ruajtur”, u përgjigj Kallashi.