Në deti dhe luks, Morena Taraku me imazhe të reja

​Morena Taraku është njëra nga modelet më të njohura e cila kohën e fundit po e kalon në Turqi.

Morena Taraku është njëra nga modelet më të njohura e cila kohën e fundit po e kalon në Turqi.Së fundi, ajo ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku shihet shumë provokuese veshur me pantallona ngjyrë hiri dhe me bluzën e zezë të shkurtë.
Të gjithë pamjen Morena e kishte kombinuar me atlete dhe me çantë ngjyrë portokalli, kurse grimin e kishte vendosur të rëndë./Indeksonline/