Ndjekësi kërcënon Getinjon, ja si iu përgjigj ai

Këto ditë ka bërë bujë në medie një sulm që iu bë reperit Fero.
Madje, sulmuesit kishin dalur hapur dhe kanë treguar se kanë kryer atë vepër, shkruan lajmi.net. Pas atij sulmi, edhe disa reperë tjerë kanë marrë mesazhe kërcënuese përmes rrjeteve sociale, e njëri prej tyre ishte Noizy. Por, së fundi edhe reperin Getinjo e ka kërcënuar një ndjekës përmes një komenti lënë mbi një fotografi që shpërndau në Instagram.

“E more getinjo edhe ty frik. kem. meta bo.ma.but shpinen sa barkin” i shkruan komentuesi, ndërsa Getinjo iu kundërpërgjigjet duke e fyer.