Morena e pranon edhe vet se i kanë dështuar operacionet…Ja si i fshehë ato…

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Morena është shumë aktive në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Në disa nga postimet e kohëve të fundit është vërejtur se operacionet e saj plastike kanë filluar t’i dalin jashtë kontrollit, e sidomos ato në buzë.

Siҫ duket këtë e ka vërejtur edhe Morena vet dhe sonte në postimin e një fotografie në Instagram, ku shfaqet me një grim shumë profesional, ka mbuluar buzën me dorë…/ORAinfo/

When your lipstick is 1000$ there’s no time for crying honey 😂

Ein Beitrag geteilt von K I N G M T (@morenataraku) am