Menjëherë pas pushimeve, shikoni ku e ‘mban frymën’ Angela Martini

Angela Martini menjëherë pas ‘muajit të mjaltit’ i është rikthyer jetës normale, por zbuloni cfarë bën ajo menjëherë pas kthimit në Rumani.
Modelja shqiptare e sapo martuar me miliarderin rumun ka publikuar nëj video ku tregon se ndodhet me dy njerëzit e afërt të saj.

Pasi është kthyer nga pubimet ekzotike Angela ndjehet pak dembele deh nguron të bëjë palestër.

Ajo ka ndarë video gazmore ku miqtë e saj ushtrohen për të. Bukuroshja shqiptare është shprehur se ata janë njerëzit pa të cilët ajo nuk mundet dot.

Dargo dhe Angela u martuan në mënyrë të befasishme dhe mjaft të veçantë. Në ceremoninë e tyre të celebrimit ishte e pranishme dhe këngëtarja e famshme shqiptare, Bleona Qereti. Menjëherë pas dasmës çifti u nis për pushime disa javore.

/GazetaExpress/