Meda e publikon një foto me familjen e tij! Lulja shokon me pamjen e saj!

Meda është ndër këngëtaret më aktiv dhe më të dashur për publikun tonë, shkruan ORAvip.

Ai është shumë aktiv në rrjetet sociale, ku bën postime nga më të ndryshmet.

Sot ai ka publikuar një fotografi në Instagram ku shihet me familjen e tij.

Vëmendja është tek Lulja e cila është shfaqur e pagrimosur…/ORAvip/