Me fustan të kaltër e të gjatë, Rita Ora siç nuk e keni patë kurrë, i lë gojë hapur të gjithë

Me flokë të kuqe dhe fustan të kaltër, kaq e lezetshme paraqitet Rita Ora

Rita Ora siguroi vëmendjen e të gjithëve në New York.

Këngëtarja u shfaq në eventin e LGBTQ mbrëmjen e së hënës me veshje blu. Me flokët e saj portokalli 27-vjeçarja dukej mahnitëse dhe siguroi sytë e të gjithëve.

Rita tepër elegante po shkonte në evenimentin e TrevorLive NY në Ciprani, ku ishte e ftuar për të performuar.