Martohet Fifi

Këngëtarja Fifi nëpërmjet publikimit të një fotografie e ka dëshmuar se muzika është gjithçka për të.

”Sapo u martova me ty” shkruan tek fotografia që ajo e ka hedhur në Instastory, shkruan lajmi.net
Në foton e postuar shihet mikrofoni me të cilin këngëtarja shqiptare është e lidhur shumë ngushtë, prandaj projektet e saj muzikore rezultojnë gjithmonë si të suksesshme. Kënga ‘Zhurmë’ u pëlqye shumë nga publiku ani pse me të nuk mundi ta zë vendin e parë në ‘Kënga Magjike’..

E Fifi po punon për projekte të reja muzikore dhe këtë e ka bërë të ditur gjithashtu nëpërmjet rrjeteve sociale.