Majlinda ka rregulluar pemën e vitit të ri…Por, shikoni ҫfarë i bën Roani…

Majlinda Zeka është ish e dashura e këngëtarit Majk, të cilët kanë një djalë së bashku të quajtur Roan, shkruan ORAinfo.

Se a janë ata të dy përsër në lidhje apo jo, këtë nuk e treguar asnjëri prej tyre.

Majlinda është një femër mjaftë e bukur dhe atraktive, e për ta kuptuar këtë mjafton të viziojmë njëherë profilin e saj.

Sot ajo ka treguar se po e rregullon pemën e vitit të ri, ndërsa Roani vetëm po luan aty afër…/ORAinfo/