Lola publikoi selfien më të bukur me kryeministrin

Dyshja duken mjaft bukur Gruaja e deputetit të AAK-së, Daut Haradinajt, Lola është një nga gratë më të komentuara të politikanëve.
Lola është mjaft aktive në rrjete sociale, në të cilat publikon imazhe të shumta nga përditshmëria e saj. Krahas fotografive që ajo publikon me bashkëshortin dhe fëmijët, Lola së fundmi ka hedhur një imazh me të parin e Qeverisë së vendit, kryeministrin Haradinaj. Lola duket mjaft bukur në imazhin e fundit me kunatin e saj, Ramushin, teksa shihen brenda një veture. Kujtojmë që Lola Muçaj-Haradinaj është motra e moderatores dhe bashkëshortes së kryeministrit, Anita Muçaj-Haradinajt./21Media