Kush ia theu zemrën “Rrahmonit”?

Të ftuar këtë javë në “Përrallë me Tupan”, ishin aktorët e serialit “O sa mirë”, Edi Kastrati i njohur me rolin e gjakovarit, Arbnor Ramabaja si dhe Kushtrim Qerimi, i njohur si Rrahmoni nga Llapi.

Kushtrimi tregoi se është aktor i diplomuar në UP, dhe që Rrahmoni është roli i tij i parë madhor.

Poashtu Kushtrimi rrëfeu se është 33 vjeçar dhe ende nuk e ka gjetur fatin e jetës.

Për më shumë ndiqni emisionin “Përrallë me Tupan”, që shfaqet çdo të enjte, nga ora 20:30 në First Channel: