Kush e bëri nervoz mbëmë Anita Haradinaj, ja reagimi i saj

Bashkëshortja e kryeministrit të Kosovës, Ramush Haradinajt, Anita Muçaj-Haradinaj është një nga gratë më të njohura të vendit.

Përveç si gruaja e kryeministrit, Anita qe një kohë të gjatë njihet edhe nga profesioni i saj si gazetare.

Anita si fytyrë e njohur është mjaft e hapur edhe për publikun, me ç’rast publikon imazhe të shumta me familjarët e saj, shkruan rtv21.

Krahas kësaj, postimi i fundit i Anitës nuk ishte ashtu siç jeni mësuar ta shihni herave të tjera. Asaj në orët e hershme të së shtunës i ndodhi diçka, që ia prishi disponimin.

Gruas së kryeministrit ju ndalë rryma kur ishte duke shikuar televizion në qetësi.

Këtë e ka bërë të ditur vetë ajo përmes një postimi në instastory.

Kujtojmë që Anita dhe Ramush Haradinaj kanë së bashku tre fëmijë, dy djemë dhe një vajzë.