Kujt po ia ngrit temperaturën Albiona Muçiqi?

Albiona Muçiqi është vajza e Nysret Muçiqit dhe Merita Spahiut, edhe ajo shpesh e përfolur në media për pamjen e saj të jashtme, shkruan “Kosovarja”.

Albiona e bukur sa të duash, por pavarësisht kësaj jo shumë e interesuar ta imponoj me patjetër pamjen e saj të jashtme.

Ajo, është ndër të paktat vajza bukuroshe të këngëtarëve e këngëtareve tona që nuk i ka hyrë botës së muzikës, për të qenë një nga shumë këngëtaret e skenës sonë, shkruan “Kosovarja”.

Kur është fjala për poza në Instagram, ajo nuk kursehet, madje di që ndjekësve të saj t’u a ngritë temperaturën./Kosovarja/