Kjo modele shqiptare do iu heq trurin, pozon gjysmë e zhveshur

Xhesika Berberi cilësohet ndër modelet më të bukura dhe më të thjeshta shqiptare, shkruan Gazeta Blic.

Jo më kot Xhesika është zgjedhur ‘Miss Universe’ 2011, epitet të cilin e vazhdon ndër vite e madje me shumë meritë.

Bjondja shpesh është krahasuar me Gigi Hadid, modelen e njohur me famë botërore, të cilët duken krejtësisht të njejta.

E me imazhe modelja Berberi na befason çdoherë me pamjen e saj e madje me poza të zhveshura dhe tejet provokuese.

📷 @rinaldosata ⭐️ Styling @blairberisha MUA @isabelnycmakeup

Ein Beitrag geteilt von Xhesika Berberi (@xhesikaberberi) am

Duhet theksuar se Xhesika konsiderohet femra më e bukur shqiptare, edhe pse veprimtarinë e saj e zhvillon në Shtetet e Bashkuara të Amerikës./GazetaBlic.