Kim Kardashian publikon edhe një foto nudo

Kim Kardashian ka publikuar në llogarinë e saj në Instagram një foto nudo nga seti fotografik i Vogue i realizuar në Meksikë.

36 vjeçarja shihet me vetëm një varëse diamanti dhe vathë argjendi.

Ndërkohë gjoksin ylli televiziv duket se e ka mbuluar me duar.

Fotot janë realizuar nga Guy Aroch.

@voguemexico ? @guyaroch @robscheppy @nabilharlow

Ein Beitrag geteilt von Kim Kardashian West (@kimkardashian) am