Kaq të bukur nuk e keni parë asnjëherë Afronën

Blero Muharremi dhe Afrona Dika pak ditë më parë nisën pushimet.

Çifti i njohur që shquhen për aventurat e çmendura në destinacione të ndryshme anë e mbanë botës, kësaj rradhe zgjodhën Marokon.

Në një prej destinacioneve më luksoze, Blero dhe Afrona po shijojnë detin e diellin e Afrikës Veriore.

Por, përgjatë këtij udhëtimi, Dika është përkujdesur që epitetin e saj si ‘fashionista’ ta mbajë në plotësi.

Afrona ka shkëlqyer me kombinimet në veshje në një prej fotografive të ndara me ndjekësit në rrjete sociale.

❤️❤️

A post shared by bleromuharremi (@bleromuharremi) on