Jeta luksoze e Bleros dhe Afrones, publikohen pamje brenda shtëpisë së tyre

Afrona Dika ka ndarë me ndjekësit e saj në rrjetet sociale video dhe foto të shtëpisë ku do të jetojë bashkë me partnerin e saj, këngëtarin Blero Muharremi.

“Është gjithçka çështje detajesh”, ka shkruar në fotografisë që ka postuar në instastory, ku duken disa nga elementët e stilit të arredimit që kanë menduar për shtëpinë e tyre.

Ndryshe, Blero dhe Afrona ka kohë që janë fejuar, derisa ende nuk ka diçka zyrtare se kur do të kurorëzojnë dashurinë e tyre me martesë.