A janë ndarë Genci dhe Eni? Këngëtarja zbulon gjithcka

Pas një kohe të gjatë në heshtje, ditën e djeshme Eni Koçi dhe Genc Prelvukaj tërhoqën vëmendjen e mediave me postimet e tyre që duket se i drejtoheshin njëri-tjetrit.

Fillimisht Eni me postimin e saj hodhi dyshimet se ata janë ndarë. “Tani jemi dy të huaj me kujtime të njëjta”, shkruante ajo, ndërsa pak orë më vonë Genci i shtoi dyshimet me një postim tjetër. “Ti e vrave dashninë e ma le armën në dorë”, shkruante ai.

Pasi pas këtyre postimeve u përfolën për ndarje, Eni ka reaguar me anë të një postimi tjetër ku me një fjali zbulon të vërtetën se ç’po ndodh me të dhe Gencin.

“Ju mendoni se e dini, por s’ja keni idenë…”, shkruan ajo e me shumë gjasa ky postim i drejtohet lajmeve që kanë qarkulluar dje dhe sot për ndarjen./lapsi