Ja kush e djersiti Noizyn

Emri i tij zë vend në gjithë mediat shqiptare.

Reperi Noizy së fundmi ka filluar të merret prapë më palestër dhe pothuajse çdo natë po ushtron.

Ai ka hedhur një video në Instastory, ku shihet se ishte djersitur me të madhe.

Noizy e ka marrë seriozisht fitnesin dhe rezultatin do ta tregojë veres në klipet që do t’i xhirojë!