Ish-banorja e BB publikon foto sipër një mashkulli!

Prej qëndrimit të saj në shtëpinë e Big Brother, Armela u bë e njohur për publikun.
E që nga atëher, po vazhdon të jetë shumë e komentuar në mediat rozë, kjo për shkak të paraqitjes së saj të jashtme dhe pozave provokative që bën, shkruan lajmi.net

Së fundmi në media po qarkullon një e tillë ku sipas tyre vajza e cila shihet sipër një mashkulli është pikërisht Armela dhe mënyra se si është ulur vajza në foto, duket tejet provokative. Mirëpo fytyra e saj nuk shihet dhe nuk mund të jemi të bindur se është pikërisht ajo.

Por ajo çfarë dihet është se bukuroshja zeshkane i pëlqen pozat e tilla prandaj shpesh publikon në Instastory çifte tek ulen njësoj./Lajmi.net/