Gold Ag e ka kryer këtë fakultet

Reperi Gold Ag nuk ndan shumë me fansa nga jeta e tij private.

Përpos që është nga Presheva dhe i përkushtuar në fe për të nuk di askush asgjë, përcjell arbresh.info.

n’ZOOM tek rubrika e fakteve interesante ka renditur disa të paditura më herët për reperin preshevar.

A e keni ditur që Goldi ishte kaq i shkolluar?

Detajet i kuptoni duke klikuar në linkun e mëposhtëm./arbresh.info/