Geta shfaq format nga plazhi, por vëmendja shkon diku tjetër

Modelja e njohur e fitnesit, Geta Beqa ka vendosur që përmes një postimi të tregon muskujt.
Këtë e ka bërë sot në një fotografi të publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim në plazh. Në këto imazhe ajo shihet e veshur si gjithmonë me veshje sportive, si trenerke bluzë dhe çantë fitnesi.

Por ajo që bije në sy është edhe ëmbëlsira që po hanë Geta, i cili nuk dihet nëse ka përmbajtje dietale apo thjeshtë Geta po thyen sot një rregullin të saj.