Emily Ratajkowski nuk di të vishet! +18

Modelja e njohur, Emily Ratajkowski ka publikuar disa imazhe së fundi në të gjitha rrjetet sociale ku ajo ka qasje.

Por më së shumti ndjekës ajo ka në llogarinë e saj në “Instagram”, rrjet ky që i kushton më së shumti vëmendje. Ajo së fundi ka publikuar disa fotografi ku nuk i lë asgjë imagjinatës pasi që ka ekspozuar gjithçka. Sensational! The model, 26, is often seen flaunting her scantily-clad frame in a number of body-confident posts that litter her social media pages

E veshur komplet dhe e shtrirë në tokë, Emily ju la pa fjalë. Emily në këto imazhe shfaqet pa grim dhe ka vendosur që të ekspozoj pamjen e saj natyrale dhe të bukur.