Ekskluzive: Blero tregon datën e martesës me Afronën

I ftuar këtë javë në emisionin “Përrallë me Tupan”, ishte këngëtari Blerim Muharremi, i njohur me emrin Blero.

Blero është këngëtar i shumë hiteve, të cilat kanë arritur të pëlqehen dhe të klikohen mjaft shumë.

Përveç këngëve të tij, ai është përfolur shumë edhe për jetën e tij private, ndarjen nga aktorja Teuta Krasniqi si dhe lidhjen e tij me modelen Afrona Dika.

Ai ka treguar se planifikon të martohet së shpejti.

Për më shumë ndiqni emisionin: