Egzona mahnitëse në fotot e fundit, tregon linjat super-seksi

Ajo është ndër nuset më të komentuara në mediet rozë.

Është kjo Egzona, bashkëshortja e këngëtarit të njohur Albatrit Muqiqi, transmeton Gazeta Express.

Që kur u bë nuse në një familje artistësh, Egzona mori gjithë vëmendjen e publikut dhe medieve rozë.

Vetëm pak muaj më parë, Egzona ishte komentuar shumë për peshën pas lindjes së vajzës.


Mirëpo, ajo tani do t’ju lë pa fjalë me linjat e saj të formësuara. Këtë më së miri mund ta vëreni përmes disa imazheve që ajo ka publikuar në llogarinë e saj në Instastory ku shfaqet e veshur me fustane të gjata.

Kujtojmë se viti që lamë pas për Egzonën e Albatritin solli dhuratën më të bukur, Amelian e vogël.