Edhe Ryva Kajtazi në dasmën e Labit, shikoni se si dukej (Foto)

Ryva Kajtazi është këngëtarja e cila kohën e fundit nuk është në vëmendjen e mediave, kjo për arsyje se kanë kaluar shumë pak kohë prej se është bërë nënë.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” në të cilën shfaqej me veshur me një fustan të zi dhe të gjerë që nuk ia tregonte format trupore dhe ia fshehte peshën e fituar në shtatzëni.