Edhe për Vesa Lumën fillon sezoni i plazhit, ja sa provokative vjen ajo

Vesa Luma, është ndër zërat më të mirë të skenës sonë.

Ajo tash e një kohë është në lidhje me reperin shqiptar Big Basta, të cilët edhe kanë një djalë së bashku, shkruan Ora Vip.
Vesa është shumë aktive edhe në rrjetet sociale, ku bën postime të ndryshme dhe shumica prej tyre janë postime të djalit te saj.

Sot ajo publikoi një fotografi në të cilën shihet gjysmë e zhveshur dhe po duket mjaftë provokative.