E pabesueshme! Voglushja nga Kosova që i ngjanë shumë “Melekut”

Shpejt ka rrëmbyer zemrat e shqiptarëve edhe një serial tjetër turk.
Seriali “Nëna”, i cili trajton dramën e një vajzë të vogël të keqtrajtuar nga nëna e saj, është bërë shpejt një tjetër serial që po i ngjet në ekrat teleshikuesit.

Aktorja 6 vjeçare Beren Gokyildiz , e cila në serial njihet si “Melek”, ka bërë që të thyejë rekordet e audiencës me aktrimin e saj si një profesioniste

Loresa Shala nga Prishtina është vajza që ngjanë shumë me “Melekun”, ajo po merr edhe komente të shumta në rrjetet sociale të prindërve të saj, të cilët po e krahasojnë me aktoren turke.

Për më shumë ju sjellim disa fotografu ku mund të shihni se sa shumë ngjanë Loresa dhe “Meleku”.