E gjithë dasma sytë te gruaja e Shpetimit, vishet si ‘gjarpër’ në dasmë me fustanin më interesant

Shpetimi është bërë moderator më i dashur i publikut.

Mysafirët e tij në emision dhe batutat e tij bëjnë që të ketë një shikueshmëri të mirë në publikun kosovar, përcjell ORAvip.

E një kureshtje e madhe është për jetën e tij private, e në veçanti personi më i dashur i tij, gruaja.

Shpetimi bashkë me të kanë shkuar në një dasmë, por ajo që tërhoqi gjithë vëmendjen ishte gruaja e tij e veshur me fustanin më interesant ngjyrë gjarpëri.

E zbukuruar dhe shumë elegante, ja sa bukur u duk në këtë ahenng ajo./ORAvip/