E ashtuquajtura mbesa e Skenderbeut, tregon linjat trupore

Ajo ka treguar linjat trupore të saj atraktive teksa tenton të marrë ngjyrë në motin e nxehtë australian.
Po, bukuroshja është në Australi dhe po shijon motin e nxehtë atje.Aktualisht Sophie po punon në projekte të reja muzikore, teksa në vendin tonë u bë e njohur pas paraqitjes në HardhFest.

Ajo është përfolur shumë për një lidhje me reperin Skivi.

Por, çifti besohet se i ka ndërprerë relacionet e tyre për shkak të distancësPor, çifti besohet se i ka ndërprerë relacionet e tyre për shkak të distancës.tg