Drejtoresha e bashkisë feston ditëlindjen ‘lali’ Eri e djeg fare bashkë me Selimllarin

Disa ditë më parë një prej drejtoreshave te rendesishme ne bashkine e Tiranes ka festuar ditelindjen.

Behet fjalë per Julinda Dhame, Drejtoresha e Përgjithshme e Promovimit të Tiranës, ka organizuar një festë për ditëlindjen e saj ku të pranishëm kanë qenë edhe disa nga kolegët, punonjës të Bashkisë së kryeqytetit.

Në profilin e Instagram-it ajo ka publikuar një video ku shihet duke festuar në mesin e Erion Veliajt dhe Valbona Selimllarit, nën tingujt e këngës së Getoar Selimit.
Por vetëm pak minuta më vonë kjo video është fshirë nga profili i saj./panorma plus